Nieuwsbrief januari – 2014-15 #5

Onze allerbeste wensen voor dit mooie nieuwe jaar! Moge uw gezondheid optimaal zijn, uw ELO-punten een opwaartse curve maken en het u ook extrasportief voor de wind gaan!

1. Voorbije activiteiten

 • Veteranentornooi (27/12): Liefst 32 veteranen kwamen zich meten op ons tweede jaarlijkse veteranentornooi. Het tornooi werd gewonnen door Vic Plessers van Merksplas; Linda Vanwalleghem haalde zeer mooi de halve finales!
 • Kersttornooi (28/12): Ook op ons jeugdtornooi, de dag nadien, werd in de sfeer van vrede op aarde en gemoedelijkheid een spannende strijd onder de jeugdspelers uitgevochten. De uitslag en enkele sfeerbeelden staan op de website.

2. Komende activiteiten

 • Nieuwjaarsreceptie D&V (zaterdag 17 januari): Om het nieuwe jaar feestelijk in te zetten met een hapje en een drankje biedt Deugd en Volharding een nieuwjaarsreceptie aan in ons eigenste Tecemo-center. De festiviteiten starten om 20 uur, allen welkom!
 • Winterweekend (30 januari tot 3 februari): Het weekend gaat ergens naartoe, wordt gezellig, en is volzet. Meer info volgt, naar verluidt!
 • Kampioenenviering Mortsel (vrijdag 27 februari): De Stad Mortsel zet onze kampioenen weer in de bloemetjes!
 • Spaghetti-etentje jeugd (zaterdag 28 maart): Het jeugdseizoen wordt naar jaarlijkse gewoonte afgesloten met een spaghetti-etentje waarop alle jeugdspelers en hun ouders uitgenodigd worden. Zet het alvast in je agenda!

3. Ook VTTL halfweg

Na de Sporta-competitie is ook de VTTL (de “Belgische”) halverwege het seizoen. Na de prachtige prestatie van de A-ploeg vorig seizoen, waarmee ze landelijke hebben gehaald, volgt dit seizoen toch een kleine ontnuchtering. Desalniettemin zijn wij zeer trots op onze clubgenoten!

 • Tecemo A (landelijke A): 12/12
 • Tecemo B (2B): 3/12
 • Tecemo C (2A): 8/12

4. Playoffs jeugd

Onze jeugdploegen staan klaar voor de playoffs. Voorlopig staan er 7 ploegen klaar om aan deze playoffs deel te nemen:

 • Tecemo A (Ere): Martin, Cedric, Olivier en Jarne
 • Tecemo B (1A): Maxim , Koert en Seppe
 • Tecemo C (2): Jens, Willem, Ruben en Hans
 • Tecemo D (3A): Nisse, Roel, Gianni en Oisin
 • Tecemo E (4): Sarah, Filip, Anton en Rob
 • Tecemo F (3B): Jente, Arthur en Lennert
 • Tecemo G (7): Vincent, Pieter, Maarten en Michiel

5. Federale tornooien

Er staan nog enkele federale tornooien op de planning, waarop je een plekje voor de federale kampioenschappen kan bemachtigen.

 • Henricus: 25 januari
 • Nodo: 8 februari
 • Provinciale enkelkampioenschappen: 1 maart

6. Proficiat aan…!

Seth met zijn dochter Nora, en Gilbert en Rita met de kleindochter!

Ook Tom gefeliciteerd met de zoon, al zijn we daar blijkbaar wat laat mee. Maar daarom niet minder gemeend!

7. Websitetip

De beschikbare tafels waren even niet aangevuld, maar zijn nu weer volop zichtbaar. Log in met je account (of met je Facebook-account), ga naar het “Leden only”-menu en klik op “Tafelbezetting”. Of klik meteen op deze link.

Zin om te spelen? Ga gewoon naar de website en kijk of er tafels beschikbaar zijn. Pak best nog een medespeler mee, of doe een oproep in onze Facebook-groep.

8. Bartip

Doe eens iets dom,
Gooi de dartspijlen krom!

Zin om te kaarten?
Denk dan aan Maarten!

Sportieve groeten
Jullie sportbestuur

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.