Nieuwsbrief april – 2013-14 #7

Beste Tecemo-kompanen,

Hierbij brengen we jullie weer tijdingen over voorbije en komende activiteiten, de algemene ledenvergadering, en bekijken we hoe het onze ploegen in Sporta vergaan is.

Nu de competities bijna allemaal afgelopen zijn sturen we weer een heleboel activiteiten op jullie af. Om ook de tafeltennisspieren nog los te gooien herinneren we jullie graag aan onze clubavond op woensdag, die de laatste tijd wat rustiger is geworden. Daar ligt dus een mooie kans open; graag tot dan!

1. Voorbije activiteiten

 • Spaghettimiddag (29/03): Ter afsluiting van de jeugdcompetitie werd de jaarlijkse spaghettimiddag gehouden. Zo’n 35 jeugdspelers, ouders en aanverwanten kwamen smullen.
 • Filmavond jeugdcomité (5/04): Er was wel wat interesse, maar geen ongelooflijk grote overloop. De examens zaten er mogelijk voor iets tussen.
 • Buitenspeeldag (2/04): Groot succes, veel bezoekers! Het mooie weer zat daar ongetwijfeld voor iets tussen, de drie tafels waren continu bezet. Iedereen tevreden dus!
 • Familietornooi (6/04): Ongeveer dezelfde opkomst als vorig jaar, wat wil zeggen een ploeg of tien. Vlot verlopen, met dank aan de organisatie! Jonas en Zé klopten in de finale een erg verdienstelijke Staf en Jente.
 • Dubbeltornooi met voorgift (18/04): Goeie opkomst met 13 ploegen, waarvan vier met de maximale ploegwaarde en nog de nodige ploegen die er dicht tegen lagen! Na een bloedstollende finale wonnen Simon en Seppe van Howard en Diego, in de poulefase was de uitslag nog omgekeerd. Dikke proficiat!

2. Komende activiteiten

 • Volleybal Cantincrode (zaterdag 3/05): Jaarlijks weerkerend fenomeen, inschrijvingen zijn welkom op het blad aan ons magneetbord!
 • Algemene ledenvergadering en algemene ledenvergadering jeugd (woensdag 14/05): zie ook lager.
 • Ontmoeting Mortselse tafeltennisclubs (vrijdag 16/05): In ons lokaal wordt er weer een balletje geslagen ter verbroedering met de andere Mortselse tafeltennisclubs. Start om 20 uur!
 • Zaalvoetbal (vijdag 23/05): In de sporthal in de Drabstraat wordt er weer een balletje getrapt! Ook weer om 20 uur, graag tot dan!
 • Memorial ’t Kelderke (zaterdag 7/06): Normaal gezien gaat dit door op 1 mei, maar dit jaar uitzonderlijk op 7 juni. Over de inschrijvingsmodaliteiten nog geen nieuws, maar bij deze zijn jullie al gewaarschuwd!
 • Tecemo BBQ (zaterdag 28/06): Zet het al met stip in je agenda, we hebben het mooie weer al gereserveerd!

3. Algemene ledenvergadering 
Op woensdag 14 mei is het naar jaarlijkse traditie de algemene ledenvergadering, waarop heel wat boeiende informatie over onze werking wordt gedeeld, een vooruitblik naar volgend jaar wordt gehouden (o.a. de nieuwe klassementen en ploegen worden voorgesteld) en enkele flessen wijn worden verloot. Dit alles in kader van openheid en transparant bestuur!

4. Nabeschouwing Sporta-competitie
De VTTL-competitie is nog niet helemaal afgelopen, dus dat laten we voor de volgende nieuwsbrief. De Sporta-competitie is helemaal afgelopen, dus we kunnen al even overlopen hoe het allemaal is afgelopen!

Alvast een dikke pluim voor de A- en de C-ploeg bij de jeugd, die mooi kampioen zijn gespeeld, en puike individuele prestaties van Ruben Verelst (in de heenronde 1e in 4A), Olivier Cuypers (1e in 1B), Cedric Van den Bussche (2e in 1B), Gregori De Vuyst (1e in 2), Maxim De Meyer (3e in 2), Arthur De Buck (2e in 5) en Sarah Rylant (3e in 5). Bij de volwassenen zien we mooie individuele resultaten van Steven Waeterschoot (het hoogste winstpercentage in afdeling 1), Staf Van den Hooff (1e in poule 9 van de Masters) en Jörg Pfautsch (gedeeld 1e in poule 2 van de Masters).

De nieuwe klassementen zijn intussen al eens rondgemaild, maar jullie kunnen deze nog steeds nalezen op onze website!

Volwassenen

 • A: 2e in afdeling 1 (29 punten); zij stijgen naar Ere!
 • B: 4e in afdeling 1 (25 punten).
 • C: 6e in afdeling 1 (23 punten).
 • D: 10e in afdeling 2 (12 punten); zij zakken naar 3e.
 • E: 8e in afdeling 3A (16 punten).
 • F: 8e in afdeling 3B (10 punten).
 • G: 11e in afdeling 5A (13 punten); zij zakken naar 6e.
 • H: 7e in afdeling 6B (19 punten).
 • I: 8e in afdeling 6A (15 punten).
 • J: 11e in afdeling 7B (7 punten); zij zakken naar 8e.
 • K: 11e in afdeling 7A (4 punten); zij zakken naar 8e.
 • L: 11e in afdeling 8B (6 punten); zij zakken naar 9e.
 • M: 6e in afdeling 10B (21 punten).
 • N: 9e in afdeling 10A (17 punten).
 • O: 11e in afdeling 10B (0 punten); zij zakken naar 11e.

Jeugd

 • A: 1e in afdeling 1B Play-Offs (81 punten).
 • B: gestopt!
 • C: 1e in afdeling 2 Play-Offs (72 punten).
 • D: 4e in afdeling 2 Play-Offs (38 punten).
 • E: 6e in afdeling 3B Play-Offs (29 punten).
 • F: 5e in afdeling 5 Play-Offs (38 punten).
 • G: 2e in afdeling 5 Play-Offs (61 punten).
 • H: 6e in afdeling 4 Play-Offs (38 punten).
 • I: 5e in afdeling 6B Play-Offs (37 punten).
 • J: 6e in afdeling 7 Play-Offs (12 punten).

5. BartipIs de toog veel te hoog, dan sta je best even droog!
Staat er teveel volk, bestel dan met een doventolk!
Ben je mijn domme rijmpjes beu, ….spijtig.

6. Website 
Gezien het heraansluitingsformulier al mooi op de website stond en goed gebruikt werd, zien we het wel zitten om dat in de toekomst meer te doen. We houden jullie via dit medium op de hoogte!

Een van de opmerkingen op de enquete, waar we verder op in zullen gaan tijdens de algemene ledenvergadering, was dat het registreren voor activiteiten op de website moeilijk was. Dit komt omdat je ingelogd moet zijn om bepaalde functionaliteiten van de website te gebruiken. Naar aanleiding van de feedback gaan we enkele zaken herbekijken en aanpassen, intussen kunnen jullie ook zonder inloggen registreren voor activiteiten (door middel van een reactie te plaatsen). Meer volgt!

Sportieve groeten
Jullie sportbestuur!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.