Jeugdnieuws

Clubkampioenschap 11/11/2018

Op 11 november gaan we opnieuw op zoek naar de beste speler van de club. Een tornooi boordevol Tecemo-spelers nemen het tegen elkaar op onze fameuze 11 november.

Programma:
9u: Start wedstrijden in poulevorm
12u: Broodjeslunch (4€)
13u: Aanvang tabel-wedstrijden (winnaars & troosttabel)
18u: Finale
20u: Gezamenlijk avondmaal in een brasserie vlakbij de club (+/- 25€)

Inschrijven kan via ttctecemo@gmail.com met vermelding van naam, klassement, deelname aan middagmaal?, deelname aan avondmaal?

 

Ontmoetingstornooi Jeugd-Volwassenen 14/10/2018

In deze originele tornooivorm maak je kennis met alle leeftijden binnen onze club. Je schrijft je individueel in via ttctecemo@gmail.com en wordt op de dag zelf via loting gekoppeld aan een dubbelpartner.
We maken een verschillend leuke mix van jong en oud, hoog en niet-geklasseerd, en spelen vervolgens onderlinge wedstrijdjes.

Programma:

13u30: Aanmelden voor tornooi

14u00: Start matchen!

18u00: Einde matchen

Nieuwe klassementen 2017-2018

Vers van de pers, de nieuwe klassementen van Sporta voor 2017-2018!

Andries   Wim E0 D6
Bogemans   Jonas E6 E4
Bux   Freddy D0 D2
De Bock  Maarten B6 C0
De Buck  Arthur E0 D4
De Paepe  Guido F E4
De Vos  Elias B2 B4
Garcia   Francisco E2 E0
Gobbaert   Maarten NG E6
Godts   Korneel NG F
Lauwers   Jasper D4 D2
Lenssens   Pieter NG F
Loosen   Kenneth B6 B4
Montesinos   Philip D2 D4
Mortelmans   Simon B6 B4
Nuyts   Walter E6 E4
Oste   Raf E2 E4
Pfautsch   Jorg C6 C4
Poels   Jonas D4 D2
Quaglia   Sandro C0 B4
Raats   Jens E6 E4
Schevenels   Koen B0 B2
Stevens   Peter NG F
Swerts   Ben E2 E0
Van Boeckel  Ivo E0 D6
Van De Putte Michael B6 B4
Van Den Hooff Elise E0 D6
Van Oostveldt  Sven B2 B0
Van Woensel  Rob F E2
Vandenhoeck   Zé F E4
Vanderbauwhede   Layo NG E4
Vandorpe   Lennert E4 E0

Nieuwe klassementen Sporta

De nieuwe klassementen van Sporta zijn bekend!

Grote proficiat aan de stijgers, en courage voor de dalers – volgend jaar is het weer aan jullie! 🙂

Andries Wim E4 E0
Cuypers Diego E0 D4
Cuypers Olivier D0 D2
De Backer Herman E0 E2
De Bock Maarten C0 B6
De Buck Arthur E4 E0
De Meyer Maxim E0 D4
De Paepe Guido NG F
De Vos Elias C0 B4
Franck Nick C2 C4
Garcia Francisco E0 E2
Herssens Yves D0 C6
Hubeau Michiel D6 D2
Jacobs Rita F NG
Jans Raf D0 D2
Jans Seppe E4 E2
Lauwers Jasper D6 D4
Mertens Seth E0 E2
Moris Gianni F E6
Mortelmans Simon B4 B6
Nuyts Walter E4 E6
Oste Raf E4 E2
Pauwels Steven E0 E2
Peeters Frank C4 C2
Poels Jonas D6 D4
Pype Alain B6 C0
Raats Jens F E6
Schevenels Koen B2 B0
Swerts Ben E4 E2
Van Beek Wim B2 B0
Van Boeckel Ivo E2 E0
Van De Putte Michael C0 B6
Van Den Hooff Jente NG E4
Van Der Kloot Rudy D4 D2
Van Eygen Walter E2 E4
Van Oostveldt Sven B6 B2
Van Woensel Rob NG F
Vandenhove Willem E6 E2
Waeterschoot Steven B0 B2
Wegge Hugo E2 E4
Wuytack Marjan NG F